| Kenteken | NL 67TTHR |
| Kenteken | 67TTHR |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 19-01-2007 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 19-01-2007 |
| Tellerstand | 153.027 KM |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Blauw |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1368 cc |
| Vermogen | 70 kW / 95 PK |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 11.5 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 5800 RPM |
| Koppel | 128 Nm |
| Gewicht | 1135 kg |
| Maximum massa geremd | 1000 kg |
| Gemiddeld verbruik | 6.4 l/100km |
| Gemiddeld verbruik (stad) | 8.5 l/100km |
| Gemiddeld verbruik (snelweg) | 5.5 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 145 - 158 per kwartaal |
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!
spaarpot 40a
5667KX Geldrop