Te koop een leuke en complete Citroen C3 Attraction , de auto heeft zijn onderhoud gehad , het laatste was een grote beurt bij 184.813km , de Apk keuring is geldig t/m 17-04-2027 , de auto heeft een koude airco en meer prettige extra,s en loopt en rijdt goed en fijn , evt inruil is bespreekbaar , bij bezoek of voor meer info graag altijd even bellen (06-28351799) omdat wij niet altijd aanwezig zijn , graag tot ziens bij ons aan de Laagjesweg 46 te Rotterdam-Zuid .
Details
| Kenteken | |
| Kenteken | 11RTLH |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 30-08-2005 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 30-08-2005 |
| APK vervaldatum | 17-04-2027 |
| Tellerstand | 197.105 KM |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1360 cc |
| Vermogen | 54 kW / 73 PK |
| Topsnelheid | 169 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 13.6 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 5400 RPM |
| Koppel | 120 Nm |
| Gewicht | 980 kg |
| Maximum massa geremd | 1174 kg |
| Gemiddeld verbruik | 6.1 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 119 - 129 per kwartaal |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
Opties & Accessoires
Exterieur - Achterruitwisser
- Afst. bed. voor centr. deurvergr
- Buitenspiegels van binnenuit verstelbaar
- Centrale vergrendeling
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Trekhaak
Infotainment - Audioinstallatie met cd-speler
Interieur - Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
Overige - Anti blokkeer systeem
- Bestuurdersairbag
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid - Alarm klasse 1(startblokkering)
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!