Te koop een schitterende VW Golf 1.4 TSI Automaat Comfortline Business , de auto heeft meerdere fijne optie,s die samen met de automaat en de krachtige 1.4 TSI motor maken dat de auto werkelijk een plezier is om in te rijden , de APK keuring loopt t/m 09-06-2027 , evt inruil is bespreekbaar , bij bezoek of voor meer info graag altijd even bellen (
06-28351799) omdat wij niet altijd aanwezig zijn , graag tot ziens bij ons aan de Laagjesweg 46 te Rotterdam-Zuid.
Details
| Kenteken | |
| Kenteken | L320JD |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 28-06-2021 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 29-11-2017 |
| APK vervaldatum | 09-06-2027 |
| Tellerstand | 189.864 KM |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Vermogen | 92 kW / 125 PK |
| Topsnelheid | 204 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 9.1 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 5000 RPM |
| Koppel | 200 Nm |
| Gewicht | 1170 kg |
| Maximum massa geremd | 1400 kg |
| Gemiddeld verbruik | 5.2 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 172 - 188 per kwartaal |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
Opties & Accessoires
Exterieur - Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Led achterlichten
- Led dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor voor en achter
- Sportvelgen
Interieur - Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank met armsteun en skiluik
- Airco automatisch
- Armsteun voor
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Overige - Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Anti blokkeer systeem
- Anti doorslip regeling
- Autonomous emergency braking
- Bestuurdersairbag
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Brake assist system
- Elektronisch sper differentieel
- Elektronisch stabiliteits programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Passagiersairbag
- Schakelpaddles
- Vervolgbotsing preventie
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid - Alarm klasse 3
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Vermoeidheids herkenning
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!