Te koop een Vw Transporter 2.0 TDI L2H1 Dubbel Cabine , de auto is gechipt naar 180pk wat duidelijk te merken is en heeft altijd netjes zijn onderhoud gehad waarvan de laatste beurt was bij 311.165km , ondanks zijn ervaring loopt en rijdt hij dan ook zeer goed , deze ervaring zorgt uiteraard wel voor wat gebruikers sporen zoals de bestuurders stoel waarvan de instap kapot is , ook is het voorraam gescheurd wat evt vervangen moet worden ( lekt niet), de Airco is ook lekker koud , de onderhoudshistorie is aanwezig , de auto word verkocht zo hij er staat voor degene die hem zelf wil keuren of voor de export of handel , evt bieden kunt u per email en is ex BTW , bij bezoek of voor meer info graag altijd even bellen (
06-28351799)omdat wij niet altijd aanwezig zijn , graag tot ziens bij ons aan de Laagjesweg 46 te Rotterdam-Zuid..
Details
| Kenteken | |
| Kenteken | 5VLX36 |
| BTW of Marge | Excl. BTW |
| Datum eerste toelating | 03-06-2011 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 03-06-2011 |
| APK vervaldatum | 06-06-2026 |
| Tellerstand | 339.539 KM |
| Carrosserie | Bestel |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1968 cc |
| Vermogen | 75 kW / 102 PK |
| Topsnelheid | 157 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 15.3 seconden |
| Koppel | 0 Nm |
| Gewicht | 1833 kg |
| Maximum massa geremd | 2200 kg |
| Aantal sleutels | 1 |
| Aantal handzenders | 1 |
Opties & Accessoires
Exterieur - Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Trekhaak
- Zijschuifdeur rechts
Interieur - Airco
- Elektrische ramen voor
Overige - Anti blokkeer systeem
- Anti doorslip regeling
- Bestuurdersairbag
- Elektronisch sper differentieel
- Elektronisch stabiliteits programma
- Lat-om-lat betimmering laadruimte
- Passagiersairbag
Veiligheid - Alarm klasse 1(startblokkering)
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!