Keurig onderhouden Panda met een super zuinige motor en laag in vaste lasten.
Aangeboden een zeer nette en goed onderhouden Fiat Panda 0.9 TwinAir.
Staat op goede All-season banden.
O.a. voorzien van Start/Stop, Airconditioning, Elektrische ramen vóór, Stuurbekrachtiging met City-stand (extra licht sturen), Centrale vergrendeling, Etc..
APK tot: 30 september 2026
Alle sleutels, Radio-code kaart, Boekjes en Nationale Auto Pas aanwezig!
Details
| Kenteken | |
| Kenteken | KK728X |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 30-09-2016 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 30-09-2016 |
| APK vervaldatum | 30-09-2026 |
| Tellerstand | 132.083 KM |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 2 |
| Cilinderinhoud | 964 cc |
| Vermogen | 44 kW / 60 PK |
| Topsnelheid | 158 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 15.0 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 6250 RPM |
| Koppel | 88 Nm |
| Gewicht | 930 kg |
| Maximum massa geremd | 800 kg |
| Gemiddeld verbruik | 3.8 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 92 - 99 per kwartaal |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
Opties & Accessoires
Exterieur - Achterruitwisser
- Afst. bed. voor centr. deurvergr
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Getint glas
- Metaalkleur
Infotainment - Buitentemperatuurmeter
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-cd/mp3 speler
- Toerenteller
Interieur - Achterbank neerklapbaar
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Hoge instap
- Hoofdsteunen achter
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Overige - Anti blokkeer systeem
- Anti doorslip regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake assist system
- Elektronisch stabiliteits programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
Veiligheid - Alarm klasse 1(startblokkering)
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!