| Kenteken | NL 41PPLG |
| Kenteken | 41PPLG |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 12-10-2004 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 12-10-2004 |
| APK vervaldatum | 22-05-2027 |
| Tellerstand | 388.655 KM |
| Carrosserie | Station |
| Kleur | Zwart |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2435 cc |
| Vermogen | 125 kW / 170 PK |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 9.9 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 5900 RPM |
| Koppel | 230 Nm |
| Gewicht | 1482 kg |
| Maximum massa geremd | 1800 kg |
| Gemiddeld verbruik | 9.8 l/100km |
| Gemiddeld verbruik (stad) | 13.9 l/100km |
| Gemiddeld verbruik (snelweg) | 7.6 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 253 - 276 per kwartaal |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!
Industriekade 34c
2172HW Sassenheim