BTW Auto. Origineel NL auto.
Rest BPM bij Export € 5312,-
Vragen of informatie Erik Hofstee 06-30194370
Details
| Kenteken | |
| Kenteken | ND513G |
| BTW of Marge | Excl. BTW |
| Datum eerste toelating | 06-02-2017 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 06-02-2017 |
| APK vervaldatum | 29-10-2026 |
| Tellerstand | 231.905 KM |
| Carrosserie | SUV |
| Kleur | Zwart |
| Bekleding | Leder |
| Interieurkleur | Zwart |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2993 cc |
| Vermogen | 190 kW / 258 PK |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 7.6 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 4000 RPM |
| Koppel | 600 Nm |
| Gewicht | 2103 kg |
| Maximum massa geremd | 3500 kg |
| Gemiddeld verbruik | 6.9 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 766 - 805 per kwartaal |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
Opties & Accessoires
Exterieur - Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Koplampreiniging
- Led achterlichten
- Led dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 19"
- Panoramadak
- Park distance control
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor en achter
Infotainment - Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio-cd/mp3 speler
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
Interieur - Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor en achter
- Gelaagde zijruit(en)
- Lederen bekleding
- Stuur leder
- Stuur leder en multifunctioneel
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
Overige - Aanhanger assistent
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Afdaal assistent
- Anti blokkeer systeem
- Anti doorslip regeling
- Autonomous emergency braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake assist system
- Connected services
- Elektronisch sper differentieel
- Elektronisch stabiliteits programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Geluidsisolerend glas
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Led mistlampen
- Luchtvering en automatische niveauregeling
- Passagiersairbag
- Variabele stuuroverbrenging
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid - Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!