Autobedrijf Hofstee
Loswal 2
9206 AH Drachten
T: 0512-541531
| Kenteken | VRP91Z |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 26-08-2022 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 26-08-2022 |
| APK vervaldatum | 28-08-2026 |
| Tellerstand | 129.075 KM |
| Carrosserie | Bestel |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2298 cc |
| Vermogen | 100 kW / 136 PK |
| Koppel | 0 Nm |
| Gewicht | 1956 kg |
| Maximum massa geremd | 2500 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |