Autobedrijf Hofstee
Loswal 2
9206 AH Drachten
T: 0512-541531
| Kenteken | 07SBS1 |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 02-09-2011 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 02-09-2011 |
| APK vervaldatum | 31-03-2027 |
| Tellerstand | 214.240 KM |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Rood |
| Interieurkleur | Grijs |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Vermogen | 50 kW / 68 PK |
| Topsnelheid | 157 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 14.9 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 6000 RPM |
| Koppel | 93 Nm |
| Gewicht | 815 kg |
| Gemiddeld verbruik | 4.6 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 70 - 76 per kwartaal |
| Aantal sleutels | 1 |