Het is een auto die er nog jaren tegenaan kan, deze Fiat Punto Evo die 238268 kilometer op de teller heeft staan. De aandrijving van deze Fiat wordt verzorgd door een tweecilinder motor en een handgeschakelde versnellingsbak. Natuurlijk zijn de sportstoelen super functioneel als het rechterpedaal ingetrapt wordt. Maar ook voor het uiterlijk doen ze veel! Dat noemen ze nou een ruimtelijk effect: het elektrisch bediende glazen panoramadak. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer 16 inch lichtmetalen velgen, adaptieve mistlampen, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Automatische airconditioning verwarmt of koelt het interieur met een druk op de knop. De aanwezige parkeersensoren zijn de ultieme hulp om te laten weten hoeveel ruimte er nog is om te manoeuvreren. De snelheid en interval van de ruitenwissers worden bij neerslag op maat aangestuurd via het regensensor. De cruise control houdt de snelheid constant. Dat is relaxt reizen! Deze auto is voorzien van lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook.
Zoals u mag verwachten van deze Fiat Punto Evo is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Rempedaal, handrem - allemaal niet meer nodig bij stilstaan op een helling. De hill hold control zet 'm onbeweeglijk en veilig vast tot u weer gas geeft.
Wilt u met deze Fiat Punto Evo een proefrit maken? Bel of mail ons dan nu voor een afspraak.
Accu-actie – Autoparts 66
Wij hebben een
nieuwe voorraad accu’s binnen in diverse
maten en merken.
- 41 AMP – € 40,-
- 50 AMP – € 50,-
- 60 AMP – € 60,-
- 70 AMP – € 70,-
- 90 AMP – € 82,-
- 100 AMP – € 95,-
Start/Stop accu’s (AGM)
- AGM 60 AMP – € 110,-
- AGM 70 AMP – € 125,-
- AGM 80 AMP – € 135,-
- AGM 90 AMP – € 160,-
Autoparts 66Argonweg 6, 3812 RB Amersfoort
033 – 204 88 88
Let op: deze actieprijzen zijn geldig
bij inlevering van een oude accu.
Prijs & aflevermogelijkhedenDe getoonde prijs is exclusief een optioneel afleverpakket vanaf € 275,-, bestaande uit:
- Nieuwe olie
- Oliefilter
- Garantie
LET OP: afname van dit pakket is
niet verplicht.Inruil & staat van de auto- Inruil van uw huidige auto is mogelijk
- Auto verkeert elektronisch en motorische in goede staat
- Nieuw APK bij levering bespreekbaar
Wegens de snel wisselende voorraad adviseren wij vooraf contact op te nemen.
EXTRA SERVICE: banden & accu'sU kunt bij ons ook terecht voor nieuwe banden en accu's.
Actieprijzen accu's (
bij inlevering van oude accu):
- 41 AMP - € 40
- 50 AMP - € 50
- 60 AMP - € 60
- 70 AMP - € 70
- 90 AMP - € 82
- 100 AMP - € 95
Start/Stop accu's (AGM):- AGM 60 AMP - € 110
- AGM 70 AMP - € 125
- AGM 80 AMP - € 135
- AGM 90 AMP - € 160
Auto 66 B.V.
Argonweg 6, 3812 RB Amersfoort
www.auto-66.nl
033-204 88 88
| 06 - 50 50 25 77
Wij werken uitsluitend met
zorgvuldig geselecteerde occasions.