Het NAP-logo staat alleen bij voertuigen die gecheckt zijn bij de RDW en waarbij de RDW een logisch oordeel heeft afgegeven ten aanzien van de reeks kilometerstanden.
Specificaties
Kenteken
NL
38RJS3
BTW of MargeMarge
Datum eerste toelating07-06-2011
Datum eerste toelating (internationaal)07-06-2011
APK vervaldatum23-06-2026
Tellerstand
164.468 KM
CarrosserieMPV
KleurGrijs
Aantal deuren5
Aantal zitplaatsen5
Gewicht1221 kg
Maximum massa geremd1100 kg
Motorrijtuigenbelasting€ 172 - 188 per kwartaal
Motor en transmissie
BrandstofBenzine
TransmissieHandgeschakeld
Aantal cilinders4
Cilinderinhoud1397 cc
Vermogen70 kW / 95 PK
Topsnelheid178 km/h
Acceleratie (0-100 km/h)13.4 seconden
Maximum aantal toeren per minuut6000 RPM
Koppel135 Nm
Gemiddeld verbruik6.4 l/100km
Overige
Anti blokkeer systeem
Bestuurdersairbag
Brake assist system
Elektronische remkrachtverdeling
Hoofd airbag(s) achter
Hoofd airbag(s) voor
Passagiersairbag
Zij airbag(s) voor
Interieur
Achterbank in delen neerklapbaar
Airco
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Elektrische ramen voor
Hoofdsteunen achter
Stuur verstelbaar
Stuurbekrachtiging
Exterieur
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Centrale vergrendeling met afstandsbediening
Mistlampen voor
Trekhaak
Trekhaak met afneembare kogel
Comfort
Boordcomputer
Cruise control
Infotainment
Multimedia-voorbereiding
Radio-cd/mp3 speler
Veiligheid
Alarm klasse 1(startblokkering)
Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Beschrijving
Bij het ontwerpen van de Citroen C3 Picasso stonden uw comfort en uw veiligheid centraal. Deze C3 Picasso is van het bouwjaar 2011, hij heeft 164468 kilometer gelopen. Hij heeft een benzinemotor en een handgeschakelde versnellingsbak.
Als u regelmatig met een aanhanger of een fietsendrager op pad bent, is de afneembare trekhaak een praktische extra. De cruise control houdt de snelheid constant. Dat is relaxt reizen! Ja, ook airconditioning is in deze auto aanwezig. U bent in deze Citroen ook voorzien van isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Citroen C3 Picasso samen. Bij een noodstop gebeurt er heel veel tegelijk: gas los, rempedaal in, kijken, sturen. Dan is het een veilig gevoel dat de Brake Assist uw remactie tot het maximum oppept.
We doen ons best om deze auto voor u te omschrijven, maar het beste ervaart u hem als hij voor u staat. Neemt u snel contact met ons op voor een afspraak?
Voor een bezichtiging van een occasion bij ons is het verstandig om een telefonische afspraak te maken, dit voor de beschikbaarheid van de occasion. Op afspraak ook in de avond uren of op zondag bezichtiging mogelijk. Inruil is alleen mogelijk tegen handelsprijs!