Terug naar overzicht

Opel Astra Wagon 1.6 Executive, leder, climatronic, cruisecontrol, trekhaak, afkomstig van de 2e eigenaar.

Marge € 3.499,-

Opel Astra Wagon 1.6 Executive, leder, climatronic, cruisecontrol, trekhaak, afkomstig van de 2e eigenaar.

€ 3.499,- Marge

181.693 KM NAP Tellerstand
Handgeschakeld Transmissie
2008 Bouwjaar
Benzine
Brandstof
Toon alle specificaties
Benzine 2008 Handgeschakeld 181.693 KM
Financiering aanvragen Verzekeringen vergelijken
Deel deze advertentie:

Zekerheden

BOVAG garantie
BOVAG garantie
Huisgarantie
Huisgarantie
NAP
NAP

Afleverpakketten

Basis pakket
Nieuwe APK
3 maanden huisgarantie
Deze bestaat uit een technische controle, vloeistoffen bijbvullen, minimaal 6 maanden APK, 3 maanden garantie op motor + versnellingsbak.
Meer informatie € 395,-
Plus pakket
Nieuwe APK
BOVAG Afleverbeurt
6 maanden huisgarantie
Deze bestaat uit een onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema, nieuwe APK en 6 maanden garantie op motor en versnellingsbak (bij een garage naar keuze).
Meer informatie € 695,-
Premium pakket
Nieuwe APK
BOVAG Afleverbeurt
12 maanden huisgarantie
12 maanden BOVAG Garantie
Deze bestaat uit een onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema, nieuwe APK + 12 maanden BOVAG garantie (bij een garage naar keuze).
Meer informatie € 995,-

Specificaties

Kenteken
NL
07ZFPJ
BTW of Marge Marge
Datum eerste toelating 17-01-2008
Datum eerste toelating (internationaal) 17-01-2008
Tellerstand
181.693 KM NAP
Carrosserie Station
Kleur Grijs Metallic
Bekleding Leder
Interieurkleur Zwart
Aantal deuren 5
Aantal zitplaatsen 5
Gewicht 1215 kg
Maximum massa geremd 1100 kg
Motorrijtuigenbelasting € 164 - 179 per kwartaal
Aantal sleutels 2

Motor en transmissie

Brandstof Benzine
Transmissie Handgeschakeld
Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 1598 cc
Vermogen 85 kW / 116 PK
Topsnelheid 191 km/h
Acceleratie (0-100 km/h) 12.0 seconden
Maximum aantal toeren per minuut 6000 RPM
Koppel 155 Nm
Gemiddeld verbruik 6.6 l/100km

Uitgelicht

Airco (automatisch)
Cruise control
Electronic climate control
Lederen bekleding
Trekhaak

Interieur

Achterbank in delen neerklapbaar
Airco (automatisch)
Armsteun voor
Bagagedek
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Binnenspiegel automatisch dimmend
Electronic climate control
Elektrische ramen voor
Elektrische ramen voor en achter
Hoofdsteunen achter
Hoofdsteunen anti-whiplash
Lederen bekleding
Lendesteunen (verstelbaar)
Stuur leder
Stuur verstelbaar
Stuurbekrachtiging

Exterieur

Achterruitwisser
Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
Centrale vergrendeling met afstandsbediening
Dakrails
Dimlichten automatisch
Extra getint glas achter
Getint glas
Lichtmetalen velgen 16"
Metaalkleur
Mistlampen voor
Trekhaak

Overige

Bestuurdersairbag
Bluetooth
Elektronisch stabiliteits programma
Hoofd airbag(s) achter
Hoofd airbag(s) voor
Passagiersairbag
Zij airbag(s) voor

Infotainment

Audio-navigatiesysteem
Autotelefoon voorbereiding
Multimedia-voorbereiding
Radio-cd/mp3 speler
Stuur multifunctioneel

Comfort

Boordcomputer
Cruise control
Regensensor

Veiligheid

Alarm klasse 1(startblokkering)
Isofix bevestiging voor kinderzitjes

Beschrijving



In het moderne verkeer hebt u achter het stuur van de Opel Astra Wagon altijd de controle. Deze auto uit 2008 heeft 181693 kilometer op de teller staan. Deze Opel heeft een benzinemotor die zuinig is, maar toch hoge prestaties levert. Het lederen interieur is een stijlvolle extra van deze Opel Astra Wagon. Ook 16 inch lichtmetalen velgen, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en verstelbare lendensteunen horen tot de voorzieningen op deze auto.

Met de routebegeleiding van het navigatiesysteem kunt u zich volledig op het verkeer concentreren. Met automatische airconditioning hoeft u alleen de gewenste temperatuur in te stellen. Het systeem doet de rest. De audiobediening op het stuur draagt bij aan een veilige rit. Geen afleiding, geen tasten - de knoppen zitten onder uw vingers. Het luxeniveau in deze Opel is niet alleen gericht op comfort, maar ook op uw veiligheid. Tal van sensoren helpen u om de omgeving in de gaten te houden. De automatisch inschakelbare verlichting zorgt dat automatisch de verlichting wordt ingeschakeld als het donker wordt, wat bijvoorbeeld in tunnels erg handig is. En de regensensor zet de ruitenwissers aan zonder dat u eraan hoeft te denken. Meer rijcomfort en minder brandstofgebruik? Even de cruise control instellen en dan ontspannen rijden! De uitrusting van deze auto is met automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, bagage afdekhoes en boordcomputer behoorlijk compleet.

App of bel voor een afspraak 0485-209002