Jansen Cars & Classics
Dorpshuisweg 11
3849 BL Hierden
T: 0653902418
| Kenteken | 12NGFP |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 30-08-2003 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 30-08-2003 |
| APK vervaldatum | 21-11-2026 |
| Tellerstand | 229.114 KM |
| Carrosserie | Cabrio |
| Kleur | Zwart |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 698 cc |
| Vermogen | 60 kW / 82 PK |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 10.9 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 5250 RPM |
| Koppel | 110 Nm |
| Gewicht | 785 kg |
| Gemiddeld verbruik | 5.1 l/100km |
| Gemiddeld verbruik (stad) | 6.4 l/100km |
| Gemiddeld verbruik (snelweg) | 4.3 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 70 - 76 per kwartaal |