Jansen Cars & Classics
Dorpshuisweg 11
3849 BL Hierden
T: 0653902418
| Kenteken | 06NGBV |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 09-09-2003 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 14-05-1998 |
| APK vervaldatum | 08-05-2026 |
| Tellerstand | 274.758 KM |
| Carrosserie | Cabrio |
| Kleur | Blauw |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1895 cc |
| Vermogen | 103 kW / 140 PK |
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 9.5 seconden |
| Koppel | 0 Nm |
| Gewicht | 1160 kg |
| Maximum massa geremd | 1200 kg |
| Motorrijtuigenbelasting | € 120 - 131 per kwartaal |