Jansen Cars & Classics
Dorpshuisweg 11
3849 BL Hierden
T: 0653902418
| Kenteken | Duits2 |
| BTW of Marge | Marge |
| Tellerstand | 160.200 KM |
| Carrosserie | Overig |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1754 cc |
| Vermogen | 75 kW / 102 PK |
| Koppel | 0 Nm |
| Gewicht | 1060 kg |