Jansen Cars & Classics
Dorpshuisweg 11
3849 BL Hierden
T: 0653902418
| Kenteken | S766ZL |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 18-07-2023 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 15-09-2001 |
| APK vervaldatum | 14-07-2026 |
| Tellerstand | 196.895 Mijl |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Bruin |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 5700 cc |
| Vermogen | 183 kW / 249 PK |
| Koppel | 0 Nm |
| Gewicht | 2476 kg |
| Maximum massa geremd | 2221 kg |
| Motorrijtuigenbelasting | € 422 - 447 per kwartaal |