| Kenteken | NL 3XTX95 |
| Kenteken | 3XTX95 |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 19-12-2014 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 19-12-2014 |
| APK vervaldatum | 03-06-2027 |
| Tellerstand | 147.988 KM |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Vermogen | 51 kW / 69 PK |
| Topsnelheid | 153 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 14.4 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 6200 RPM |
| Koppel | 94 Nm |
| Gewicht | 820 kg |
| Maximum massa geremd | 700 kg |
| Gemiddeld verbruik | 4.1 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 70 - 76 per kwartaal |
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!
Flevodwarsweg 4
2318 BV Leiden