| Kenteken | NL KB774Z |
| Kenteken | KB774Z |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 30-07-2016 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 25-02-2011 |
| Tellerstand | 235.401 KM |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Vermogen | 75 kW / 102 PK |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 11.5 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 4400 RPM |
| Koppel | 250 Nm |
| Gewicht | 1180 kg |
| Maximum massa geremd | 1200 kg |
| Gemiddeld verbruik | 9.7 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 172 - 188 per kwartaal |
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!
Flevodwarsweg 4
2318 BV Leiden