| Kenteken | NL THXL52 |
| Kenteken | THXL52 |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 01-05-1998 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 01-05-1998 |
| APK vervaldatum | 08-07-2026 |
| Tellerstand | 142.950 KM |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1595 cc |
| Vermogen | 74 kW / 101 PK |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 12.9 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 5600 RPM |
| Koppel | 145 Nm |
| Gewicht | 1149 kg |
| Maximum massa geremd | 1200 kg |
| Gemiddeld verbruik | 8.5 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 145 - 158 per kwartaal |
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!
Flevodwarsweg 4
2318 BV Leiden