| Kenteken | NL 04FPHD |
| Kenteken | 04FPHD |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 15-05-2000 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 15-05-2000 |
| APK vervaldatum | 15-04-2027 |
| Tellerstand | 192.056 KM |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 cc |
| Vermogen | 44 kW / 60 PK |
| Topsnelheid | 155 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 16.2 seconden |
| Koppel | 0 Nm |
| Gewicht | 911 kg |
| Maximum massa geremd | 800 kg |
| Gemiddeld verbruik | 7.4 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 92 - 99 per kwartaal |
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!
Flevodwarsweg 4
2318 BV Leiden