| Kenteken | NL 71LTD2 |
| Kenteken | 71LTD2 |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 05-07-2010 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 05-07-2010 |
| APK vervaldatum | 24-04-2027 |
| Tellerstand | 167.927 KM |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 996 cc |
| Vermogen | 50 kW / 68 PK |
| Topsnelheid | 155 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 14.0 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 6000 RPM |
| Koppel | 90 Nm |
| Gewicht | 830 kg |
| Maximum massa geremd | 200 kg |
| Gemiddeld verbruik | 4.4 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 70 - 76 per kwartaal |
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!
Flevodwarsweg 4
2318 BV Leiden