| Kenteken | NL 93PJD6 |
| Kenteken | 93PJD6 |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 03-02-2011 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 03-02-2011 |
| APK vervaldatum | 06-12-2026 |
| Tellerstand | 164.701 KM |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Grijs |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1396 cc |
| Vermogen | 66 kW / 90 PK |
| Topsnelheid | 167 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 12.9 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 6000 RPM |
| Koppel | 137 Nm |
| Gewicht | 1153 kg |
| Maximum massa geremd | 1300 kg |
| Gemiddeld verbruik | 5.6 l/100km |
| Gemiddeld verbruik (stad) | 6.6 l/100km |
| Gemiddeld verbruik (snelweg) | 5.1 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 172 - 188 per kwartaal |
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!
Flevodwarsweg 4
2318 BV Leiden