Het keurmerk geeft de zekerheid dat alle voorgeschreven onderhoud is uitgevoerd bij de occasion en maakt de kans op onverwachte kosten dus zo klein mogelijk. 100% onderhouden is het enige keurmerk als het gaat om zekerheid met betrekking tot auto-onderhoud.
Onderhoudshistorie bekend
Onderhoudshistorie bekend
Van deze auto kan de aanbieder de onderhoudsgeschiedenis laten zien. Dat kan in het ouderwetse boekje staan, maar steeds vaker wordt dit digitaal bijgehouden in het DSR. DSR staat voor Digitaal Service Register.
NAP
NAP
Het NAP-logo staat alleen bij voertuigen die gecheckt zijn bij de RDW en waarbij de RDW een logisch oordeel heeft afgegeven ten aanzien van de reeks kilometerstanden.
Afleverpakketten
3 maanden garantie motor en bak
3 maanden garantie Garantie op motor en versnellingsbak
Grote onderhoudsbeurt Incl. nieuwe APK, olie verversen en alle filters vervangen. Remmen controle en bij nodig vervangen Incl. nieuwe banden indien APK afkeur Anders tegen sterk gereduceerd tarief leverbaar
Wij werken met een VAST EN SCHERP PRIJSBELEID , inclusief 3 maanden garantie op motor en versnellingsbak. Inruil van je huidige auto is mogelijk. Via whatsapp (0647328010)graag foto's door sturen voor een taxatie.
Leuk dat je kijkt naar onze auto! Deze en vrijwel al onze auto's zijn afkomstig van de eerste eigenaar (ex-lease). Bovendien is de complete onderhoudshistorie inzichtelijk. De All-prijs is inclusief BTW is (tenzij het een BTW grijskenteken/bedrijfswagen betreft). Tevens verlenen wij op auto's altijd 3 maand garantie op motor en versnellingsbak!
Verder is de All-prijs altijd inclusief geldige APK, het tenaamstellen van uw nieuwe auto en het vrijwaren van uw eventuele inruilauto. Wij hanteren géén afleverkosten. Mocht uw nieuwe auto aan onderhoud toe zijn, dan kunt u dit door ons laten uitvoeren in onze eigen werkplaats met ervaren monteurs voor een zeer aantrekkelijke meerprijs. Toch liever langer dan 3 maanden garantie? Wij bieden ook 12 maanden Bovag garantie aan voor nét even dat extra stukje zekerheid.
Ook ruilen wij graag uw eventuele huidige auto in. Voor de beste indicatie doet u er goed aan even langs te rijden. Woont u wat verder weg? Geen probleem! Dan ontvangen wij graag een aantal foto's met wat aanvullende informatie. Dit kan gemakkelijk via ons daarvoor bestemde Whatsapp nummer: 06 47 32 80 10.
Wij zijn geopend van maandag t/m vrijdag van 08:00 uur - 17:30 uur (Maandag gesloten) en op de zaterdag van 09:00 uur - 16:00 uur.
Graag zien wij u terug bij ons bedrijf aan de Scheen 51 in het prachtige Joure! Eventuele druk- en zetfouten voorbehouden.
Ford Fiesta 1.0 Style Ultimate AIRCO|CAM|CRUISE|NAVI|PDC|LMV
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!