Hovingh Occasions
Aduarderdiepsterweg 14/3
9745 EM Groningen
T: 0644376987
| Kenteken | 52BPVH |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 10-09-2004 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 10-09-2004 |
| Tellerstand | 338.102 KM |
| Carrosserie | Bestel |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1461 cc |
| Vermogen | 48 kW / 65 PK |
| Topsnelheid | 143 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 16.2 seconden |
| Koppel | 0 Nm |
| Gewicht | 1044 kg |
| Maximum massa geremd | 825 kg |
| Motorrijtuigenbelasting | € 96 per kwartaal |