Hovingh Occasions
Aduarderdiepsterweg 14/3
9745 EM Groningen
T: 0644376987
| Kenteken | R497GD |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 10-09-1996 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 10-09-1996 |
| APK vervaldatum | 28-02-2027 |
| Tellerstand | 163.375 KM |
| Carrosserie | Personenbus |
| Kleur | Wit |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2200 cc |
| Vermogen | 74 kW / 101 PK |
| Koppel | 0 Nm |
| Gewicht | 1744 kg |
| Maximum massa geremd | 1350 kg |
| Motorrijtuigenbelasting | € 153 - 167 per kwartaal |