Hovingh Autodemontage
Aduarderdiepsterweg 14/3
9745 EM Groningen
T: 050 5515658
| Kenteken | SFGP50 |
| BTW of Marge | Incl. BTW |
| Datum eerste toelating | 13-09-1997 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 13-09-1997 |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Rood |
| Aantal deuren | 3 |
| Brandstof | Benzine |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 993 cc |
| Vermogen | 40 kW / 54 PK |
| Koppel | 0 Nm |
| Gewicht | 705 kg |
| Maximum massa geremd | 500 kg |
| Motorrijtuigenbelasting | € 43 - 49 per kwartaal |