Hovingh Autodemontage
Aduarderdiepsterweg 14/3
9745 EM Groningen
T: 050 5515658
| Kenteken | RRSP25 |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 22-05-1997 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 22-05-1997 |
| Tellerstand | 233.237 KM |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Groen |
| Aantal deuren | 3 |
| Brandstof | Benzine |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1493 cc |
| Vermogen | 84 kW / 114 PK |
| Topsnelheid | 188 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 10.2 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 6500 RPM |
| Koppel | 0 Nm |
| Gewicht | 975 kg |
| Maximum massa geremd | 1000 kg |
| Motorrijtuigenbelasting | € 97 - 108 per kwartaal |