Hovingh Autodemontage
Aduarderdiepsterweg 14/3
9745 EM Groningen
T: 050 5515658
| Kenteken | SGJN63 |
| BTW of Marge | Incl. BTW |
| Datum eerste toelating | 10-10-1997 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 10-10-1997 |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Rood |
| Aantal deuren | 5 |
| Brandstof | LPG |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1794 cc |
| Vermogen | 69 kW / 94 PK |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 13.9 seconden |
| Koppel | 0 Nm |
| Gewicht | 1242 kg |
| Maximum massa geremd | 1300 kg |
| Motorrijtuigenbelasting | € 202 - 220 per kwartaal |