Hovingh Autodemontage
Aduarderdiepsterweg 14/3
9745 EM Groningen
T: 050 5515658
| Kenteken | PFSG67 |
| BTW of Marge | Incl. BTW |
| Datum eerste toelating | 21-06-1996 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 21-06-1996 |
| Tellerstand | 224.458 KM |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Rood |
| Aantal deuren | 3 |
| Brandstof | Benzine |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Vermogen | 55 kW / 75 PK |
| Topsnelheid | 168 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 13.4 seconden |
| Koppel | 0 Nm |
| Gewicht | 979 kg |
| Maximum massa geremd | 1200 kg |
| Motorrijtuigenbelasting | € 97 - 108 per kwartaal |