Hovingh Autodemontage
Aduarderdiepsterweg 14/3
9745 EM Groningen
T: 050 5515658
| Kenteken | FDSF99 |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 15-05-1992 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 15-05-1992 |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Rood |
| Aantal deuren | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1391 cc |
| Vermogen | 44 kW / 60 PK |
| Topsnelheid | 157 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 16.7 seconden |
| Koppel | 0 Nm |
| Gewicht | 985 kg |
| Maximum massa geremd | 1000 kg |
| Motorrijtuigenbelasting | € 97 - 108 per kwartaal |