Hovingh Autodemontage
Aduarderdiepsterweg 14/3
9745 EM Groningen
T: 050 5515658
| Kenteken | 46HPPN |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 18-10-2001 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 18-10-2001 |
| Carrosserie | Station |
| Kleur | Grijs |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1747 cc |
| Vermogen | 106 kW / 144 PK |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 9.6 seconden |
| Koppel | 0 Nm |
| Gewicht | 1290 kg |
| Maximum massa geremd | 1300 kg |
| Gemiddeld verbruik | 8.60 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 163 - 183 per kwartaal |