Met BOVAG Garantie heeft u twaalf maanden garantie op onder meer verborgen gebreken aan de auto en aan onderdelen. De voorwaarden zijn opgesteld in samenwerking met en goedgekeurd door de ANWB en de Consumentenbond.
NAP
NAP
Het NAP-logo staat alleen bij voertuigen die gecheckt zijn bij de RDW en waarbij de RDW een logisch oordeel heeft afgegeven ten aanzien van de reeks kilometerstanden.
Afleverpakketten
Combi auto's - Bovag 12 maand -
Nieuwe APK
Bovag 40-Puntencheck
BOVAG Afleverbeurt
12 maanden BOVAG Garantie
Uw nieuwe auto leveren wij af zoals wij hem zelf zouden willen ontvangen! De auto is voor u gepoetst, de APK is nieuw en er is recent onderhoud gepleegd zodat u voor zorgeloze kilometers staat!
Deze auto is voorzien van : Airco 2 sleutels Nap aanwezig
Zeer nette en goede rijdende auto met weinig kilometers ,leuk beginners auto. De auto wordt aangeboden door Combi Auto's Ankeveen Combi Auto's is al vanaf 1997 een betrouwbaar adres voor onderhoud apk en aanschaf occasions . Kom vrijblijvend langs bij ons voor proefrit of om te zien wat wij nog meer te koop hebben . De auto wordt afgeleverd incl afleverbeurt en nw apk
Voor meer info kunt u bellen 0356565997/0653927893 Norman Of kom langs Combi Auto's Trapgans 7A 1244RL Ankeveen
Daihatsu Cuore 1.0-12V Azure
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!