Terug naar overzicht

Mitsubishi Pajero Pinin 2.0 GDI GLX

Marge Op aanvraag
Deel deze advertentie:
Premium auto's, Aankoopkeurig mogelijkheid, Servicepakketten, Garantie mogelijkheden, Autotrust & Autogarantie reparateur en garantie partner, Financial lease, Financieren zonder aanbetaling, Persoonlijk contact, Inruilen mogelijk, Leenauto's, Voertuigenrapporten, Bovemij lid, Vass lid.

Zekerheden

Onderhouds<span class="mobile-break"></span>historie bekend
Onderhoudshistorie bekend

Specificaties

Kenteken
NL
15LVPF
BTW of Marge Marge
Datum eerste toelating 05-06-2003
Datum eerste toelating (internationaal) 05-06-2003
APK vervaldatum 09-10-2026
Tellerstand
159.000 KM NAP
Carrosserie SUV
Kleur Grijs Metallic
Bekleding Stof
Aantal deuren 3
Aantal zitplaatsen 5
Gewicht 1275 kg
Maximum massa geremd 1500 kg
Motorrijtuigenbelasting € 190 - 207 per kwartaal
Aantal sleutels 2

Motor en transmissie

Brandstof Benzine
Transmissie Handgeschakeld
Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 1999 cc
Vermogen 95 kW / 129 PK
Topsnelheid 170 km/h
Acceleratie (0-100 km/h) 10.2 seconden
Maximum aantal toeren per minuut 5000 RPM
Koppel 190 Nm
Gemiddeld verbruik 9.4 l/100km
Gemiddeld verbruik (stad) 12.1 l/100km
Gemiddeld verbruik (snelweg) 7.9 l/100km

Interieur

Achterbank deelbaar en hoofdsteunen
Airco
Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
Binnenspiegel automatisch dimmend
Elektrische ramen voor
Stoffen bekleding
Stuurbekrachtiging

Exterieur

Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
Centrale vergrendeling met afstandsbediening
Getint glas
Lichtmetalen velgen 16"
Trekhaak

Overige

Bestuurdersairbag
Passagiersairbag
Zij airbag(s) voor

Comfort

Boordcomputer

Veiligheid

Alarm klasse 1(startblokkering)

Beschrijving

Innovatief design, doordachte techniek en een hoog kwaliteitsniveau zijn typische kenmerken van de Japanse automerken. Met zijn benzinemotor en handgeschakelde versnellingsbak is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Bij de uitrusting van deze Mitsubishi horen onder meer 16 inch lichtmetalen velgen, getint glas en in delen neerklapbare achterbank.

De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Vanzelfsprekend is deze auto ook van airconditioning voorzien. Ook is de Mitsubishi uitgerust met: automatisch dimmende binnenspiegel, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.

Bent u nieuwsgierig naar deze Mitsubishi Pajero Pinin? Laat het ons dan snel weten.
Inruil, financiering en garantie en andere wensen zijn veelal mogelijk.
Voor een snelle en eenvoudige verkoop van uw auto, motor, camper, boot, oldtimer of caravan kunt u op www.motorvoertuigverkopen.nl of op Hoofddiep 45 uw voertuig geheel vrijblijvend aanbieden.

Voor meer gedetailleerde informatie kunt u rechtstreeks contact opnemen met ons.
whatsapp of telefonisch op 05 94 85 34 75 of per mail via verkoop@autohoutman.nl
Wij zijn 6 dagen per week uitsluitend geopend op afspraak om u zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn.

Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend. Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter niet uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.