| Kenteken | NL 40NVL4 |
| Kenteken | 40NVL4 |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 30-11-2010 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 30-11-2010 |
| APK vervaldatum | 13-03-2027 |
| Tellerstand | 270.207 KM |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1798 cc |
| Vermogen | 92 kW / 125 PK |
| Topsnelheid | 198 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 10.3 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 6000 RPM |
| Koppel | 165 Nm |
| Gewicht | 1207 kg |
| Maximum massa geremd | 1160 kg |
| Gemiddeld verbruik | 7 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 172 - 188 per kwartaal |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!
Keizersweg 58-B
7451 PG Holten