Schitterende 308SW GT in de kleur ''BLEU CUIVRE'' zeer nette auto zowel van binnen als buiten.
opties o.a
- Full LED verlichting
- GT pakket binnen en buiten
- Digitale cockpit
- 8 traps automaat met schakelflippers aan het stuur
- Stoel- en stuurverwarming
- Apple Carplay- & Android Auto
- Keyless entry-Go
- Adaptieve cruisecontrol
- 18''GT velgen, 100% krasvrij en met zeer goede Michelin 3PMSF banden
NL auto met NAP
2 Sleutels
Onderhoudshistorie aanwezig.
Compleet rijklaar inclusief nieuwe distributieriem, onderhoudsbeurt, nieuwe APK en 6 maanden garantie op complete aandrijflijn. Geen afleverkosteni.v.m drukte verkoop alleen op afspraak! Wilt u deze auto zelf komen bekijken? bel even van tevoren zodat u niet voor niets komt, wij nemen graag de tijd voor u ook om eventuele inruil te bespreken.
Ondanks dat wij advertenties met de grootste zorg samenstellen zijn wij niet aansprakelijk voor druk en zetfouten of verkeerd geadverteerde voertuigoptie's. Controleer altijd de opties die voor u belangrijk zijn tijdens de proefrit, ook wij kunnen fouten maken.Inruil is meestal mogelijk, wilt u vooraf een prijsindicatie? App wat foto's van uw huidige auto naar 0318-240093 of via de mail info@autobedrijfmorren.nl Details
| Kenteken | |
| Kenteken | S631GP |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 26-01-2023 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 26-01-2023 |
| APK vervaldatum | 26-01-2027 |
| Tellerstand | 74.370 KM |
| Carrosserie | Station |
| Kleur | Blauw |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Vermogen | 96 kW / 130 PK |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 9.9 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 5500 RPM |
| Koppel | 230 Nm |
| Gewicht | 1320 kg |
| Maximum massa geremd | 1200 kg |
| Gemiddeld verbruik | 5.8 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 199 - 217 per kwartaal |
| Aantal sleutels | 2 |
Opties & Accessoires
Exterieur - Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Keyless entry
- Led achterlichten
- Led dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Speciale kleur
- Sportvelgen
Infotainment - Dab
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
Interieur - Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control adaptief met stop&go
- Electronic climate control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Gelaagde zijruit(en)
- Hoofdsteunen achter
- Kunstlederen/microvezel bekleding
- Kunstlederen/stof bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuur verwarmd
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen verwarmd
Overige - Achterbank in 3 delen neerklapbaar met skiluik
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrij assistent
- Anti blokkeer systeem
- Anti doorslip regeling
- Apple carplay/android auto
- Automatische snelheidsbegrenzing isa
- Autonomous emergency braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots waarschuwing systeem
- Brake assist system
- Buitenspiegels in andere kleur
- Connected services
- Dodehoek detectie
- Draadloze telefoonlader
- Elektronisch stabiliteits programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Full-led koplampen
- Hemelbekleding donker
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Multimedia scherm standaard
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Sfeerverlichting
- Trekhaak(meerprijs 600,-) vaste haak met 13p stekker incl.montage
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid - Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Afleverpakketten
- Garantie 6 maanden
Wij geven zonder meerprijs 6 maanden garantie op alles onder de motorkap. Daarnaast leveren wij de auto altijd af inclusief nieuwe APK en onderhoudsbeurt. Rijklaar zonder verassingen dus. Langere Autotrust garantie tegen meerprijs mogelijk.
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!