Prachtige Kia Ceed Sportswagon, Origineel NL auto met volledige historie.
opties o.a
- DAB+ radio
- Full LED verlichting
- Apple Carplay & Android Auto
- Cruise Control
- Automaat
- Elektrische ramen
- Volledig automatische climatecontrol
- Achteruitrijcamera en parkeersensoren
- Sportvelgen met Michelin banden
Prachtige frisse auto zowel van binnen als buiten.
Volledige onderhoudshistorie aanwezig
2 Sleutels
Volledig rijklaar inclusief onderhoudsbeurt, nieuwe APK, nieuwe matten set
Geen bijkomende afleverkosten, getoonde prijs is all-in
i.v.m drukte verkoop alleen op afspraak! Wilt u deze auto zelf komen bekijken? bel even van tevoren zodat u niet voor niets komt, wij nemen graag de tijd voor u ook om eventuele inruil te bespreken.
Ondanks dat wij advertenties met de grootste zorg samenstellen zijn wij niet aansprakelijk voor druk en zetfouten of verkeerd geadverteerde voertuigoptie's. Controleer altijd de opties die voor u belangrijk zijn tijdens de proefrit, ook wij kunnen fouten maken.Inruil is meestal mogelijk, wilt u vooraf een prijsindicatie? App wat foto's van uw huidige auto naar 0318-240093 of via de mail info@autobedrijfmorren.nl Details
| Kenteken | |
| Kenteken | P546XP |
| BTW of Marge | Incl. BTW |
| Datum eerste toelating | 04-07-2022 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 04-07-2022 |
| APK vervaldatum | 04-07-2026 |
| Tellerstand | 94.494 KM |
| Carrosserie | Station |
| Kleur | Zwart |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Vermogen | 88 kW / 120 PK |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 11.3 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 6000 RPM |
| Koppel | 200 Nm |
| Gewicht | 1309 kg |
| Maximum massa geremd | 700 kg |
| Gemiddeld verbruik | 5.5 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 199 - 217 per kwartaal |
| Aantal sleutels | 2 |
Opties & Accessoires
Exterieur - Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Koplampen adaptief
- Led achterlichten
- Led dagrijverlichting
- Led koplampen
- Lichtmetalen velgen 16"
- Parkeersensor achter
Infotainment - Dab
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
Interieur - Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
Overige - Anti blokkeer systeem
- Anti doorslip regeling
- Apple carplay/android auto
- Autonomous emergency braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots waarschuwing systeem
- Connected services
- Elektronisch stabiliteits programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Led mistlampen
- Luxe stoffen bekleding
- Multimedia scherm middel
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Trekhaak(meerprijs 600,-) vaste haak met 13p stekker incl.montage
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid - Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
Afleverpakketten
- Garantie 6 maanden
Wij geven zonder meerprijs 6 maanden garantie op alles onder de motorkap. Daarnaast leveren wij de auto altijd af inclusief nieuwe APK en onderhoudsbeurt. Rijklaar zonder verassingen dus. Langere Autotrust garantie tegen meerprijs mogelijk.
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!