Prachtige Suzuki SX4 S-Cross
Compleet rijklaar inclusief onderhoudsbeurt en nieuwe APK
Banden rondom z.g.a.n
Nette en frisse auto
Afneembare trekhaak
inclusief 3 maanden garantie op motor en versnellingsbak
Complete historie aanwezig
2 sleutels
i.v.m drukte verkoop alleen op afspraak! Wilt u deze auto zelf komen bekijken? bel even van tevoren zodat u niet voor niets komt, wij nemen graag de tijd voor u ook om eventuele inruil te bespreken.
Ondanks dat wij advertenties met de grootste zorg samenstellen zijn wij niet aansprakelijk voor druk en zetfouten of verkeerd geadverteerde voertuigoptie's. Controleer altijd de opties die voor u belangrijk zijn tijdens de proefrit, ook wij kunnen fouten maken.Inruil is meestal mogelijk, wilt u vooraf een prijsindicatie? App wat foto's van uw huidige auto naar 0318-240093 of via de mail info@autobedrijfmorren.nl Details
| Kenteken | |
| Kenteken | 5TZD17 |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 16-06-2014 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 16-06-2014 |
| APK vervaldatum | 30-04-2027 |
| Tellerstand | 191.539 KM |
| Carrosserie | SUV |
| Kleur | Wit |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1586 cc |
| Vermogen | 88 kW / 120 PK |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 11.0 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 6000 RPM |
| Koppel | 156 Nm |
| Gewicht | 1060 kg |
| Maximum massa geremd | 1200 kg |
| Gemiddeld verbruik | 5.4 l/100km |
| Gemiddeld verbruik (stad) | 6.6 l/100km |
| Gemiddeld verbruik (snelweg) | 4.8 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 145 - 158 per kwartaal |
| Aantal sleutels | 2 |
Opties & Accessoires
Exterieur - Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Extra getint glas achter
- Keyless entry
- Lichtmetalen velgen 17"
- Mistlampen voor
- Trekhaak
- Trekhaak met afneembare kogel
Infotainment - Audio-navigatie full map
- Multimedia-voorbereiding
- Radio cd speler
- Radio-cd/mp3 speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur - Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Overige - Anti blokkeer systeem
- Anti doorslip regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake assist system
- Elektronisch stabiliteits programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Knie airbag(s)
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid - Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
Afleverpakketten
- Garantie 3 maanden
Wij geven zonder meerprijs 3 maanden garantie op de complete aandrijflijn van deze auto. Daarnaast leveren wij de auto altijd af inclusief nieuwe APK en onderhoud volgens fabrieksopgave indien nodig. Rijklaar zonder verassingen dus. Langere Autotrust garantie tegen meerprijs mogelijk.
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!