| Kenteken | NL R944GL |
| Kenteken | R944GL |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 24-08-2022 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 27-06-2019 |
| APK vervaldatum | 07-05-2028 |
| Tellerstand | 87.827 KM |
| Carrosserie | SUV |
| Kleur | Wit |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1591 cc |
| Vermogen | 130 kW / 177 PK |
| Topsnelheid | 201 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 8.9 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 5500 RPM |
| Koppel | 265 Nm |
| Gewicht | 1477 kg |
| Maximum massa geremd | 1600 kg |
| Gemiddeld verbruik | 6.6 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 253 - 276 per kwartaal |
| Aantal sleutels | 2 |
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!
Meulunterseweg 10
6741HN Lunteren