Schitterende Kuga ST-Line in de kleur ''Platinum Grey Mettalic'' voorzien van veel opties.
Zeer nette frisse auto zowel van binnen als buiten.
Opties o.a.
- Lijn assistent
- Cruise control
- Digitaal instrumentenpaneel
- DAB+ radio
- Camera achter + Parkeersensoren V&A
- Keyless entry/Go
- Vol-automatische climatecontrol
- LED koplampen en achterlichten
- ST pakket binnen met o.a sportstuur, sportstoelen, zwarte hemebekleding
- ST pakket buiten met o.a ST-Line velgen,Bumpers etc..
2 sleutels
Onderhoudsbewijs en laatste keuringsrapport aanwezig.
Alle terugroepacties zijn uitgevoerd door de Ford dealer.
4 Seizoensbanden nieuw(met 3PMSF)
Wij leveren deze auto compleet rijklaar af inclusief onderhoudsbeurt en nieuwe APK + 12 maanden garantie op de motor en versnellingsbak. Geen afleverkosten prijs is All-in. i.v.m drukte verkoop alleen op afspraak! Wilt u deze auto zelf komen bekijken? bel even van tevoren zodat u niet voor niets komt, wij nemen graag de tijd voor u ook om eventuele inruil te bespreken.
Ondanks dat wij advertenties met de grootste zorg samenstellen zijn wij niet aansprakelijk voor druk en zetfouten of verkeerd geadverteerde voertuigoptie's. Controleer altijd de opties die voor u belangrijk zijn tijdens de proefrit, ook wij kunnen fouten maken.Inruil is meestal mogelijk, wilt u vooraf een prijsindicatie? App wat foto's van uw huidige auto naar 0318-240093 of via de mail info@autobedrijfmorren.nl Details
| Kenteken | |
| Kenteken | HKV87D |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 11-02-2021 |
| APK vervaldatum | 28-02-2027 |
| Tellerstand | 60.050 KM |
| Carrosserie | SUV |
| Kleur | Grijs |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1496 cc |
| Vermogen | 110 kW / 149 PK |
| Topsnelheid | 195 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 9.7 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 6000 RPM |
| Koppel | 240 Nm |
| Gewicht | 1464 kg |
| Maximum massa geremd | 1800 kg |
| Gemiddeld verbruik | 6.6 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 253 - 276 per kwartaal |
| Aantal sleutels | 2 |
Opties & Accessoires
Comfort - Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur - Achterruitwisser
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- Koplampreiniging
- Led achterlichten
- Led dagrijverlichting
- Led koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Side-skirts
- Sportonderstel
- Sportvelgen
Infotainment - Dab
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- Wifi
Interieur - Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Airco automatisch
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen bekleding
- Lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Overige - Anti blokkeer systeem
- Anti doorslip regeling
- Apple carplay/android auto
- Automatische snelheidsbegrenzing isa
- Autonomous emergency braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots waarschuwing systeem
- Connected services
- Draadloze telefoonlader
- Elektronisch stabiliteits programma
- Exclusieve kleur
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Knie airbag(s)
- Led mistlampen
- Lichtmetalen velgen 10-spaaks 18"
- Multimedia scherm standaard
- Oplaadmogelijkheid
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Rondomzicht camera
- Sportuitlaat
- Trekhaak(meerprijs 600,-) vaste haak met 13p stekker incl.montage
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid - Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Afleverpakketten
- 12 maanden garantie
Wij geven zonder meerprijs 12 maanden garantie op de motor en versnellingsbak, daarnaast word deze auto rijklaar afgeleverd inclusief onderhoudsbeurt volgens schema en nieuwe APK.
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!