Schitterende 5008 GT in de kleur ''Gris Artense"
Volledig rijklaar. Zeer nette auto zowel van binnen als buiten
Ruime auto en zeer comfortabel
Veel opties o.a
- 7 Zitplaatsen
- Keyless entry/Go
- Android Auto/Apple Carplay
- Navigatie
- Digitale cockpit
- Parkeersensoren V+A & achteruitrijcamera
- GT-line velgen
- LED dagrijverlichting
- Cruise Control
- Lane assist
- Dode hoek detectie
- Zonneschermen achter ruiten
- Reservewiel met krik
2 Sleutels
Zowel van binnen als buiten in perfecte staat, zeer fris interieur
Uniek; wij leveren deze auto compleet rijklaar af inclusief nieuwe Distributieriem, onderhoudsbeurt, nieuwe APK en 12 maanden garantie op de motor en versnellingsbak.
Geen afleverkosten, geen verassingeni.v.m drukte verkoop alleen op afspraak! Wilt u deze auto zelf komen bekijken? bel even van tevoren zodat u niet voor niets komt, wij nemen graag de tijd voor u ook om eventuele inruil te bespreken.
Ondanks dat wij advertenties met de grootste zorg samenstellen zijn wij niet aansprakelijk voor druk en zetfouten of verkeerd geadverteerde voertuigoptie's. Controleer altijd de opties die voor u belangrijk zijn tijdens de proefrit, ook wij kunnen fouten maken.Inruil is meestal mogelijk, wilt u vooraf een prijsindicatie? App wat foto's van uw huidige auto naar 0318-240093 of via de mail info@autobedrijfmorren.nl Details
| Kenteken | |
| Kenteken | JJN89F |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 02-05-2018 |
| Tellerstand | 90.560 KM |
| Carrosserie | SUV |
| Kleur | Grijs |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Vermogen | 96 kW / 130 PK |
| Topsnelheid | 188 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 10.9 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 5500 RPM |
| Koppel | 230 Nm |
| Gewicht | 1285 kg |
| Maximum massa geremd | 1200 kg |
| Gemiddeld verbruik | 5 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 199 - 217 per kwartaal |
| Aantal sleutels | 2 |
Opties & Accessoires
Exterieur - Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels met verlichting
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Keyless entry
- Led dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 18''
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Sportvelgen
- Zonnescherm zijruiten
Infotainment - Mp3-speler
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Radio
- Stuur multifunctioneel
Interieur - 2 stoelen op derde rij
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterstoelen uitneembaar
- Airco automatisch
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Kunstlederen/stof bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Overige - Anti blokkeer systeem
- Anti doorslip regeling
- Apple carplay/android auto
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake assist system
- Connected services
- Elektronisch stabiliteits programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Passagiersairbag
- Trekhaak(meerprijs 600,-) vaste haak met 13p stekker incl.montage
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid - Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!