Het NAP-logo staat alleen bij voertuigen die gecheckt zijn bij de RDW en waarbij de RDW een logisch oordeel heeft afgegeven ten aanzien van de reeks kilometerstanden.
Historie Deze Ford Transit is ingeruild op een nieuwe bus waarna wij de auto konden overnemen. De Ford Transit wordt door ons nagelopen en voorzien van een nieuwe apk.
Staat Voor zijn leeftijd en kilometerstand is het een mooie auto om te zien. Rondom zitten een paar gebruikerssporen (krasjes, deukjes). Het interieur is, op de normale gebruikerssporen na in nette staat. Ook de laadbak is netjes.
Belangrijkste opties De bus is luxe uitgevoerd met onder andere de volgende opties:
ACC (Adaptive cruise control, de auto houdt zelf afstand van zijn voorganger)
Stoelverwarming
LED + Xenon verlichting
Dubbele cabine
Automaat
2 schuifdeuren
Trekhaak
Bots herkenning
Airco
Achteruitrijcamera
Overig De Mercedes Vito rijdt, remt en schakelt goed. Over de vraagprijs komen behalve de BTW geen kosten heen.Bent u geïnteresseerd en wilt u een afspraak maken of heeft u een vraag? Stuur ons gerust een berichtje, Whatsappje of geef ons een belletje.
Volkswagen Transporter | Mercedes Vito | Renault Trafic | Opel Vivaro | Ford Transit | Peugeot Expert | Fiat Talento | Citroën Jumpy | Toyota Proace
Interesse of vragen? Whatsapp ✅ 06 119 402 08 Mail 📧 Info@autovanruurd.nl Telefoon 📞 06 119 402 08
Openingstijden Wij zijn enkel geopend op afspraak. Dit is ook ’s avonds en op zon- en feestdagen mogelijk. Door ons RDW-erkenning kunnen wij ook buiten kantoortijden om auto’s op naam zetten en vrijwaren.
Inruil Inruil van uw huidige auto is bij ons altijd mogelijk en vrijblijvend. Neem gerust contact op of stuur ons enkele foto’s via WhatsApp, Marktplaats of de mail.
Financiering Wilt u een auto uit onze collectie financieren? Zowel zakelijk als particulier is dit mogelijk. Neem contact met ons op dan kijken we samen naar de mogelijkheden!
Over ons Wij zijn op enkele minuten van de A6 tussen Lemmer en Joure gevestigd. Een proefrit maken? Geen probleem. Wilt u de auto ook gelijk meenemen? Doordat wij RDW-erkend zijn is overschrijven bij ons mogelijk, ook op avond en in het weekend. Vanwege de huidige regelgeving accepteren wij bij grotere bedragen alleen betaling per bank.
Informatie Hoewel aan de informatie van op de website en aan al onze advertenties de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan Auto van Ruurd niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie en controleer daarom bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Auto van Ruurd Spannenburgerdyk 16 8522MP Tjerkgaast 0611940208 info@autovanruurd.nl
autovanruurd.nl/
Ford Transit Custom 2.0 TDCI L2H1 DC * Automaat * LUXE * LED
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!