| Kenteken | NL H190GR |
| Kenteken | H190GR |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 01-02-2020 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 08-01-2014 |
| APK vervaldatum | 13-04-2027 |
| Tellerstand | 131.585 KM |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Grijs |
| Bekleding | Leder |
| Interieurkleur | Zwart |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1595 cc |
| Vermogen | 90 kW / 122 PK |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 10.2 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 5000 RPM |
| Koppel | 0 Nm |
| Gewicht | 1325 kg |
| Maximum massa geremd | 1200 kg |
| Gemiddeld verbruik | 5.8 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 199 - 217 per kwartaal |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!
Kelperheide 1
6037SZ Kelpen-Oler