| Kenteken | NL T137FV |
| Kenteken | T137FV |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 07-10-2020 |
| APK vervaldatum | 19-12-2026 |
| Tellerstand | 76.000 KM |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Bekleding | Leder |
| Interieurkleur | Grijs |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Hybride (Elektrisch/Benzine) |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Vermogen | 269 kW / 366 PK |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 5.7 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 5000 RPM |
| Koppel | 0 Nm |
| Gewicht | 2040 kg |
| Maximum massa geremd | 2000 kg |
| Gemiddeld verbruik | 1.9 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 184 - 202 per kwartaal |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!
Kelperheide 1
6037SZ Kelpen-Oler