| Kenteken | NL 2SJF03 |
| Kenteken | 2SJF03 |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 10-10-2013 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 10-10-2013 |
| APK vervaldatum | 22-11-2026 |
| Tellerstand | 137.269 KM |
| Carrosserie | Cabrio |
| Kleur | Wit |
| Bekleding | Leder |
| Interieurkleur | Zwart |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Vermogen | 125 kW / 170 PK |
| Topsnelheid | 217 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 9.9 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 4250 RPM |
| Koppel | 0 Nm |
| Gewicht | 1633 kg |
| Gemiddeld verbruik | 7.2 l/100km |
| Gemiddeld verbruik (stad) | 9.5 l/100km |
| Gemiddeld verbruik (snelweg) | 6.1 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 267 - 292 per kwartaal |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!
Kelperheide 1
6037SZ Kelpen-Oler