| Kenteken | NL GRR33z |
| Kenteken | GRR33z |
| BTW of Marge | Marge |
| APK vervaldatum | 11-11-2026 |
| Tellerstand | 64.781 KM |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zilver |
| Bekleding | Stof |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Vermogen | 51 kW / 69 PK |
| Topsnelheid | 158 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 14.6 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 6200 RPM |
| Koppel | 94 Nm |
| Gewicht | 825 kg |
| Gemiddeld verbruik | 4.1 l/100km |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!
Kelperheide 1
6037SZ Kelpen-Oler