| BTW of Marge | Incl. BTW |
| Tellerstand | 18.874 KM |
| Carrosserie | SUV |
| Kleur | Grijs |
| Bekleding | Leder/Stof |
| Interieurkleur | Zwart |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Vermogen | 74 kW / 101 PK |
| Topsnelheid | 184 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 10.6 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 5500 RPM |
| Koppel | 205 Nm |
| Gewicht | 1155 kg |
| Maximum massa geremd | 1200 kg |
| Gemiddeld verbruik | 5.8 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 172 - 188 per kwartaal |
| Aantal sleutels | 2 |
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!
Kelperheide 1
6037SZ Kelpen-Oler