| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 04-10-2024 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 10-01-2023 |
| APK vervaldatum | 10-01-2027 |
| Tellerstand | 56.800 KM |
| Carrosserie | SUV |
| Kleur | Zwart |
| Bekleding | Leder |
| Interieurkleur | Bruin |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Hybride (Elektrisch/Benzine) |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1991 cc |
| Vermogen | 235 kW / 319 PK |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 5.8 seconden |
| Koppel | 350 Nm |
| Gewicht | 1940 kg |
| Maximum massa geremd | 2000 kg |
| Gemiddeld verbruik | 2.2 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 360 - 394 per kwartaal |
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!
Kelperheide 1
6037SZ Kelpen-Oler