| Kenteken | NL 2SZX28 |
| Kenteken | 2SZX28 |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 24-01-2014 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 24-01-2014 |
| APK vervaldatum | 12-05-2027 |
| Tellerstand | 83.515 KM |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Bekleding | Stof |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 898 cc |
| Vermogen | 66 kW / 90 PK |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 12.2 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 5250 RPM |
| Koppel | 135 Nm |
| Gewicht | 984 kg |
| Maximum massa geremd | 1200 kg |
| Gemiddeld verbruik | 4.2 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 119 - 129 per kwartaal |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!
Kelperheide 1
6037SZ Kelpen-Oler