Peugeot 307 CC 1.6-16V
Peugeot 307 CC auto ziet er van binnen en buiten netjes uit, rijdt en schakelt goed. auto heeft een scheurtje in de voorruit! + Een apk t/m 06-03-2027.
Wilt u de auto pinnen of overmaken? Let dan op als uw opname limiet hoog genoeg staat! Contant ook mogelijk!Heeft u interesse in één van onze occasions? Neem gerust contact op voor meer informatie of maak een afspraak voor een bezichtiging en proefrit. Wij zijn 7 dagen per week bereikbaar ook in de avonduren! Wij raden u aan om altijd even te bellen voor u vertrekt of een afspraak te maken, zodat wij er rekening mee kunnen houden in onze agenda en de auto kunnen reserveren als u onderweg bent.
Proefrijden in de avond en op zondag is mogelijk! Wij kunnen via ons kantoor het voertuig direct op uw naam zetten dit kan ook in de avond en in het weekend.
Bij ons is het inruilen van uw huidige auto geen enkel probleem en wij hanteren geen afleveringskosten.
Tel: 0644333677
DisclaimerHoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, Kan adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met de adverteerder.
Details
| Kenteken | |
| Kenteken | 27GFX9 |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 13-06-2008 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 03-05-2005 |
| APK vervaldatum | 06-03-2027 |
| Tellerstand | 191.326 KM |
| Carrosserie | Cabrio |
| Kleur | Grijs |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1587 cc |
| Vermogen | 80 kW / 109 PK |
| Topsnelheid | 191 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 12.7 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 5800 RPM |
| Koppel | 147 Nm |
| Gewicht | 1413 kg |
| Maximum massa geremd | 1200 kg |
| Gemiddeld verbruik | 7.6 l/100km |
| Gemiddeld verbruik (stad) | 10.2 l/100km |
| Gemiddeld verbruik (snelweg) | 6.2 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 226 - 247 per kwartaal |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
Opties & Accessoires
Exterieur - Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Elektrisch bedienbare kap
- Getint glas
- Lichtmetalen velgen
- Metallic lak
- Parkeersensoren achter
Infotainment - Audioinstallatie met cd-speler
Interieur - Airco met automatische regeling
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Hoofdsteunen voor en achter
- Lederen bekleding
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Verstelbare stuurkolom
Overige - Anti blokkeer systeem
- Anti doorslip regeling
- Bestuurdersairbag
- Elektronisch stabiliteits programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid - Alarm klasse 1(startblokkering)
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!