Volvo V50 1.6 Edition II
Volvo V50 auto ziet er van binnen en buiten netjes uit, rijdt en schakelt goed. Distributieriem is vervangen bij 149.020 km. ( Moet weer vervangen worden bij 309.020 km of in het jaar 2028. ) + Een apk t/m 26-02-2027
Wilt u de auto pinnen of overmaken? Let dan op als uw opname limiet hoog genoeg staat! Contant ook mogelijk!Heeft u interesse in één van onze occasions? Neem gerust contact op voor meer informatie of maak een afspraak voor een bezichtiging en proefrit. Wij zijn 7 dagen per week bereikbaar ook in de avonduren! Wij raden u aan om altijd even te bellen voor u vertrekt of een afspraak te maken, zodat wij er rekening mee kunnen houden in onze agenda en de auto kunnen reserveren als u onderweg bent.
Proefrijden in de avond en op zondag is mogelijk! Wij kunnen via ons kantoor het voertuig direct op uw naam zetten dit kan ook in de avond en in het weekend.
Inruil is mogelijk tegen handelsprijzen! En wij hanteren geen afleveringskosten.
Tel: 0644333677
DisclaimerHoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, Kan adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met de adverteerder.
Details
| Kenteken | |
| Kenteken | 69GTS2 |
| BTW of Marge | Marge |
| Datum eerste toelating | 16-09-2008 |
| Datum eerste toelating (internationaal) | 16-09-2008 |
| APK vervaldatum | 26-02-2027 |
| Tellerstand | 232.139 KM |
| Carrosserie | Station |
| Kleur | Blauw |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1596 cc |
| Vermogen | 74 kW / 101 PK |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie (0-100 km/h) | 12.0 seconden |
| Maximum aantal toeren per minuut | 6000 RPM |
| Koppel | 150 Nm |
| Gewicht | 1223 kg |
| Maximum massa geremd | 1200 kg |
| Gemiddeld verbruik | 7.1 l/100km |
| Gemiddeld verbruik (stad) | 9.2 l/100km |
| Gemiddeld verbruik (snelweg) | 5.8 l/100km |
| Motorrijtuigenbelasting | € 172 - 188 per kwartaal |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
Opties & Accessoires
Exterieur - Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Lichtmetalen velgen
- Metallic lak
Infotainment - Audioinstallatie met cd-speler
Interieur - Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Buitentemperatuurmeter
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
Overige - Anti blokkeer systeem
- Anti doorslip regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake assist system
- Elektronisch stabiliteits programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Nationale autopas
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid - Alarm klasse 1(startblokkering)
- Side impact protection system
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!